אודות

אודות משרד עורכי הדין הלפגוט אדרי ושות'

משרד עורכי הדין הלפגוט אדרי ושות', מעניק ייצוג משפטי מקצועי בכל תחומי המשפט המסחרי והליטיגציה מזה כ- 18 שנים.

במשך השנים רכשו עורכי הדין במשרד מיומנות מיוחדת בייצוג של עשרות תיקי הטרדה מינית בעבודה. בזכות המיומנות המיוחדת הזו, אותה כאמור רכשו השותפים במשרד באמצעות שנים רבות של ייצוג וליווי משפטי של עשרות תובעים בתיקי הטרדה מינית בעבודה, הפכו עורכי הדין במשרד למרצים מבוקשים בתחום.

בין לקוחות המשרד נמנים עשרות עובדים ועובדות, רבים במשרות בכירות, אשר חוו הטרדה מינית במקום העבודה ונפלו קורבן להתנכלות תעסוקתית עקב כך ובחרו במשרדנו, לאחר חיפוש מקיף מבין עורכי דין רבים בתחום, לצורך ייצוגם בפני בית הדין לעבודה.

משרדנו הוכר גם על דירוגים בלתי תלויים כגון דאנס 100 כמשרד ידוע בתחום משפט העבודה המגן.

ניתן לצפות בדירוג בקישור הזה.

אין ספק כי בעקבות מהפכת "מי טו" שהתרחשה בשנים האחרונות, שינתה ההטרדה המינית בעבודה את פניה. אך התופעה, לצערנו, ממש לא נעלמה ממקומות העבודה. שהניסיון מלמד אותנו כי גם כיום, מס' שנים לאחר שמהפכת "מי טו" פרצה לעולם, אנו נתקלים עדין במקרים קשים של הטרדה מינית במקום העבודה.

מכאן, שהתופעה לא נעלמה, אלא, במקרים מסוימים פשוט תתקיים "בחדרי חדרים" מקום שבעבר היתה מתקיימת לעיני אחרים.

המסקנה היא אחת: בכל מקרה של הטרדה מינית בעבודה, חשוב מאוד לפנות באופן מיידי לעו"ד העוסק בתחום, לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני ותיעוד האירועים. שבכל מצב אחר ההטרדה המינית במקום העבודה, תמשיך ליצור עבור עובדים ועובדות רבים, סביבת עבודה פוגענית ורעילה.

לצורך כך, בכל עניין של הטרדה מינית בעבודה, מציע משרד הלפגוט אדרי ושות', יעוץ משפטי ראשוני ללא עלות והכל במטרה לפתוח את שעריו של בית המשפט בפני כל העובדים והעובדות שחוו הטרדה מינית והתנכלות במקום עבודתם.

לצוות המשרד מסורת ארוכת שנים של מעורבות וסיוע בכל תיק ותיק של הטרדה מינית בעבודה. המטרה שלנו, מעבר לניצחון בתיק, תמיד תהא לחתור בכל הנחישות הנדרשת על מנת לגבש עבור הלקוח את התוצאה הרצויה בנסיבות המיוחדות והרגישות בתיק שלו.

עורכי דין הלפגוט אדרי לטיפול וייצוג בהטרדות מיניות
שתפו ב:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

/ 5.

צור קשר
אתם לא לבד!
צרו קשר עוד היום
טיפול וייצוג בהטרדות מיניות בעבודה

משרד עורכי הדין הלפגוט אדרי ושות’, הינו משרד בוטיק המתמחה בליווי, טיפול וייצוג בתיקים מורכבים של הטרדה מינית במקום העבודה. המשרד הוקם על מנת ליצור סביבה נעימה, בטוחה ומקצועית בסביבת העבודה. אתם לא לבד! הצוות שלנו מיומן בטיפול במקרים של הטרדה מינית בצורה רגישה אך יעילה. אנו עוסקים בחינוך באמצעות הרצאות, ייצוג נפגעי הטרדה מינית בערכאות משפטיות וליווי כולל ותומך.

דילוג לתוכן